piątek, 12 kwietnia 2013

Jerzy Wenderlich

Przede mną kolejna notka ;) Coraz dłuższe i cieplejsze dni, w końcu... ;) Może ta WIOSNA zawita w końcu do nas, po takiej męczącej zimie ;) Zapraszamy cię serdecznie ;) Oby taka pogoda utrzymywała się jak najdłużej ;) Piszę do was w piątek, gdy mam dużo wolnego czasu ;) Lecz przyszły tydzień będzie obfitował w wiele sprawdzianów i zaliczeń itp.. więc będzie mniej notek ;) Ale dam znać że żyję ;)) Poniższy autograf wiąże się z ciekawą historią. Zaraz wszystko opiszę.

Autograf jest od polityka, posła i wicemarszałka sejmu Jerzego Wenderlicha. Autograf otrzymałem po wysłaniu e maila, którego nie podam, bo spróbujcie sami znaleźć, nie jest to trudne, jak komuś zależy to znajdzie ;) Otrzymałem po ponad dwóch tygodniach kartkę z autografem  dedykacją nazwiskową ;) Ta historia wiąże się z dużą ilością kopert, autograf był wsadzony w małej kopercie, ta mała koperta była wsadzona w kopercie A5, a ta koperta była w dużej kopercie, a raczej kartonowej kopercie formatu A4 a nawet minimalnie większa ;) Ponadto list był polecony. Takiego obrotu sprawy jeszcze nie miałem , widać pan Jerzy ceni sobie bardzo swój podpis ;) No cóż co poradzić, najważniejsze że autografy przychodzą i nieważne w jakich kopertach ;) Tylko biedni ci nasi listonosze ;) Z tego miejsca pozdrawiam moją listonoszkę za wytrwałość, ;))


                                                                          przód
                                                                          tył
Pozdrawiam
Adam!

6 komentarzy:

 1. Gratulację ;) Zapraszam do siebie jesli możesz dodaj do listy blogów ;) http://futboloweautografy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację! :)

  Zapraszam na nową notkę ! :)
  Marcin Miller - Boys, Zespół Video i Edyta Herbuś
  Autografy-Kasjannny94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. chcesz wygrac zdjecie z autografem Pawła Jasionowskiego lidera zespołu Masters? Zapraszam na bloga gusiazet.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń