środa, 17 lipca 2013

Beata Mikołajczyk

Witajcie kochani !
I jak tam na wakacjach ? Wiecie że już tylko 6 tygodni zostało do szkoły.. ;( Ale cieszmy się tym co mamy, a mamy jeszcze troszkę wolnego ;) ! Ostatnio otrzymuję strasznie mało autografów w tym tygodniu tylko od Luizy Złotkowskiej, a w zeszłym od Pawła Wawrzeckiego i błedny adres od Juli niestety ;) Później opiszę ;)
Tak się składa że w te wakacje mam mało czasu dla siebie, ponieważ ciagle znajduje mi się jakaś praca w ogródku, tu ogórki, a tu groszek itp ;)
Ta notka poświęcona jest polskiej kajakarce Beacie Mikołajczyk, medalistce olimpijskiej z Pekinu i              Londynu ;) !! Bardzo się cieszę z tego autografu, ponieważ uwielbiam sportowców, a szczególnie                 olimpijczyków gdyż zawsze z wielką uwagą oglądam te zmagania, niestety co 4 lata, ale w przyszłym roku     mamy IO w Soczi ;) Do pani Beaty wysłałem list na ponizszy adres, w liście znajdowała się koperta zwrotna  i list ;) Otrzymałem piękne zdjęcie formatu A5 z dedykacją! które pani Beata sama mi podarowała ;) !!    
Czekałem dokładnie 22 dni ;) Adres na który pisałem znalazłem na OFC stronie pani Beaty ;)))) 
Beata Mikołajczyk
Lipniki
ul. Słonecznikowa 1
86-005 Białe BłotaPrzypomina Wam również o trwajacym do około końca lipca konkursie na ostemplowane znaczki ;) Wszystkich serdecznie zachęcam do udziału, ponieważ nagrody będą bardzo ciekawe ;) Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej lub o coś zapytać to śmiało pisz na adres    gawron030796@interia.pl ;) Znaczki mogą mieć obojętnie jaki nominał, mogą też być kolekcjonerskie i stare ;) 


A już na sam koniec chcę wam przybliżyć pewnie niektórym z was znaną a niektórym nie pisoenkę wspaniałej Sylwii Grzeszczak, pt Pożyczony ;)  Wg mnie jest to kolejny świetny kawałek świetnej Sylwii !


Pozdrawiam!
Adam

8 komentarzy:

 1. Gratulacje!
  Co do piosenki - "Pożyczony" to jedyna piosenka z repertuaru Sylwii którą lubię!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) także, muszę się zebrać i napisac chyba ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ! :)
  Świetny autograf..:)

  OdpowiedzUsuń