poniedziałek, 6 stycznia 2014

Paweł Wawrzecki i aukcja

Witajcie ;)
Nie było mnie tydzień na blogu, gdyż po prostu nie chciało mi się pisać, sami wiecie, nowy rok, wolne itp itd i dopiero dzisiaj jakoś się wzmogłem i napisałem tę notkę ;)
Dzisiejszym bohaterem jest polski aktor Paweł Wawrzecki, który grał m in w serialach : Złotopolscy, Daleko od noszy, Graczykowie, synowie i w wielu innych ;) Bardzo go lubię, lubię jego role i postanowiłem któregoś pięknego dnia wysłać do pana Pawła list, kopertę zwrotną, zdjęcie i dwie karteczki na poniższy adres. Otrzymałem podpisane zdjęcie i obie karteczki i ponadto wszystko z dedykacją !! :) Jestem bardzo zadowolony z tego faktu, bo takie podpisy cieszą najbardziej!!! Adres na który pisałem to teatr w którym gra pan Paweł :
Teatr Kwadrat
ul. Marszałkowska 138
00-004 Warszawa
Dla Pawła Wawrzeckiego 

Chciałbym Was prosić abyście zajrzeli na aukcję charytatywną WOŚP, w której jest licytowana czapka z oryginalnym autografem wspaniałego Sebastiana Vettela. Jeśli możecie to pomóżcie na swój sposób, każda pomoc się liczy, jeśli nie potraficie tak wesprzeć to na pewno w inny sposób się da, ja jak najbardziej popieram WOŚP, jest to wspaniała inicjatywa Jurka Owsiaka ;)

http://www.tirendo.pl/dzialalnosc-charytatywna/wosp-2014/


Chcę Wam również przypomnieć o trwającej akcji na ostemplowane znaczki w której mogą wziąć udział wszyscy którzy takowe znaczki posiadają, mogą to być znaczki nowe, starsze, kolekcjonerskie po prostu wszystkie które macie i których chcielibyście się pozbyć;) Konkurs trwa do końca stycznia, a o możliwości przedłużenia poinformuję Was wkrótce ;) Wyróżnię jak w każdej akcji co najmniej 3 osoby ;) Jeśli macie jakiekolwiek pytanie piszcie śmiało do mnie na mail gawron030796@interia.pl

Pozdrawiam
Adam!! :)

12 komentarzy:

 1. Gratuluję :) też lubię tego Pana :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację ! Zapraszam do mnie ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję autografu! :)
  PS Tak w ogóle co to jest za akcja ze znaczkami? Szkoły to zbierają? Na jakiej to jest zasadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znaczki które wysyłacie do mnie w konkursie ja dalej przekazuję je mojej mamie do pracy i ona dalej wysyła je z poczty na jakąś akcję czy cos, (moja mama jest listonoszem) ;)
   Pozdrawiam

   Usuń
 4. Gratuluję! U mnie zdjęcia leżą i czekają na moje chęci do wysłania...

  OdpowiedzUsuń
 5. Buła zawsze okej!

  dodaję do listy blogów!

  OdpowiedzUsuń