czwartek, 23 października 2014

Olga Kalicka, Magda Różczka

Witajcie, mam coraz mniej czasu na dodawanie nowych notek, z czego jest mi dosyć przykro ;) Dostaję coraz mniej listów, bo nic nie wysyłam, gdyż mam mało czasu ;) Mam jeszcze kilka podpisów zaległych do opisania więc jeszcze jakiś czas blog będzie funkcjonował ;)

Dzisiaj opiszę podpisy od polskich aktorek ;) Pierwsza to Olga Kalicka, znana głównie z serialu rodzinka.pl z roli Magdy dziewczyny Tomka, oraz z innnych seriali w których grała mniejsze role ;) Ciesze się z tego podpisu jak z każdego, ponieważ Olga jest bardzo fajną, miłą dziewczyną ;)
Druga to Magda Różczka, aktorka znana na pewno większej ilości osób ;) Znamy ją chociażby z seriali Lekarze, Usta Usta, Czas honoru, Lejdis oraz wielu innych ;) Od pani Magdy mam dwa podpisy oba z dedykacją, jeden otrzymałem po napisaniu na facebooku, drugi po napisaniu na serial
Lekarze ;)
A i jeszcze adres do Olgi Kalickiej ;P
Magdalena Sobala
ul. Włókiennicza 55/23
04-970 Warszawa
Autograf Olgi Kalickiej


A i ostatnimi czasami uwielbiam jedną nutkę, która gdzieś wskoczyła mi do głowy i nie chciała wyjść, a teraz tą nutkę po prostu UWIELBIAM I UBÓSTWIAM, jest nią piosenka :
To na tyle !!

Pozdrawiam
Adam ;)

10 komentarzy:

 1. Taaaak, to takie błędne koło... nie mam czasu, więc nie piszę listów, więc nic nie przychodzi. Nic nie przychodzi, więc nie dodaję notki. A jak już coś przyjdzie to nie dodaję notki, bo nie mam czasu. Nie mam czasu, więc nie pisze listów... i tak dalej.

  Gratuluję podpisów. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, super to opisałaś ;) Trochę się zraziłem, ponieważ przez ostatni rok wysłałem mnóstwo listów, na sprawdzone chyba adresy i przyszła znikoma ilosć ;)

   Usuń
 2. Gratulacje autografów. Też wysłałam niedawno prośbę o autograf do Olgi Kalickiej. A co do nutki którą dodałeś to też ją uwielbiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominowałam cię do Liebster Blog Award ;) Zapraszam http://natienchanted.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i zapraszam do mnie: http://autografyoli.blogspot.com/ ;d

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo zainteresował mnie Twój blog. Gatuluję Ci tylu autografów. Co powiesz na wzajemne dodanie swoich blogów do linek. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń