sobota, 16 lutego 2013

Marek Niedźwiedzki

Hejka ;) Witam was w tą ładną i słoneczną sobotę, nie mam zbyt dużo czasu by się rozpisywać więc do rzeczy. Jest to autograf od polskiego wspaniałego dziennikarza muzycznego oraz prezentera programu III polskiego radia Marka Niedźwiedzkiego ;) Nie mogę określić czasu oczekiwania, bo wysyłałem kilka próśb do niego, już moje nadzieje  nikły aż tu nagle wspaniały autograf ;) Pan Marek wysłał mi zdjęcie z autografem i dedykacją a ponadto przesłał mi pocztówkę z radia oraz naklejkę z szklarskiej poręby, jestem bardzo zadowolony, ponieważ biegi narciarskie to mój ulubiony sport i cieszę się że mam jakąś pamiątkę ;) A propos biegów dziś Justyna dała z siebie wszystko, oglądałem od początku do końca i to wspaniałe że Polska ma się czym pochwalić w randze światowej, za niedługo zaczynają się mistrzostwa świata i nie mogę się doczekać na emocje związane z Justyną ;)
Pisałem oczywiście na maila do pana Marka, nie podam go tutaj, adres łatwy do zdobycia, wysilcie się chociaż troszkę sami ;)
Przypominam o kończącym się konkursie na znaczki ostemplowane.Konkurs trwa do końca lutego ;) Jeśli ktoś ma zapas i chciały je wysłać do mnie to zapraszam do udziału ;) Nagrody będą bardzo ciekawe, więcej informacji na moim mailu      gawron030796@interia.pl
Informujcie o NN
Pozdrawiam
Adam
buźka ;*

7 komentarzy:

 1. gratuluję :D

  i dzięki, wiesz za co ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i zapraszam do siebie na nn :)
  Arek

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, świetny autograf :)

  Jeśli masz ochotę to wpadnij:
  http://autografy-roxany.blogspot.com/2013/02/dariusz-michalczewski.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja dzisiaj dostałam autograf pana Marka. Czekałam na niego zaledwie 5 dni. W sumie dopiero zaczęłam się zajmowć zbieraniem autografów i właśnie tego dostałam jako pierwszego i jestem niesamowicie z niego zadowolona. Również dostałam naklejkę ze Szklarskiej Poręby, ale kartkę mam z rysunkiem jakiegoś dziecka, takie trzy kwiatki.

  Wypchanej skrzynki Adam!

  OdpowiedzUsuń