środa, 20 listopada 2013

Ania Cybulska, Maja i konkurs

No witam Was znowu ;)
Ale sie u mnie rozpadało ;) Ta pogoda straszna, szczególnie jak się wstaje o 5 i o 5:50 idzie na autobus w deszczu... grrr ;/ Za niedługo Mikołąjki i w ogóle Święta, jak ten czas leci.., strasznie szybko, kto mi powie czemu ten czas aż tak szybko przemija... ?? Muszę się Wam pochwalić że na początku czerwca jadę do wymarzonych Włoch, miałem jechać w tym roku, nie udało się, ale pojadę w następnym, będzie to wycieczka szkolna, także na pewno ciekawa ;) Nie mogę się już doczekać ;) Więcej informacji i relacja z Itali na pewno się pojawią ;)
Notka poświęcona między innymi jest modelce i uczestniczce Tap Madl czyli Ani Cybulskiej ;) Bardzo ją polubiłem, bardzo fajna i młoda dziewczyna i myślę że jeszcze dużo namiesza w modelingu ;) Pisałem do niej jakoś w kwietniu czy maju, pisaliśmy chwilę i od słowa do słowa spytałem się ją o możłiwość zdobycia jej autografu, ona powiedziała że nie ma problemu i w szybkim okresie czasu ( dokładnie nie wiem ile ) otrzymałej jej zdjęcie z podpisem i dedykacją ;)Zdjęcie jest z programu i z odcinka w którym odpadła ;)Kolejną częścią notki jest informacja o konkursie   !!!!
Pewnie domyślacie się o co kaman, oczywiście to ...... znaczki !! Właśnie teraz wystartowała 4 edycja mojego konkursu na ostemplowane znaczki ! Zasady takie jak zawsze, nie  będę się rozpisywał, jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek pytania dotyczące tej akcji to z chęcią na nie odpowiem pod adresem   gawron030796@interia.pl ;) 
Aha no i ważna informacja, konkurs będzie trwał najprawdopodobniej do końca stycznia, więc macie masę czasu żeby nazbierać, poszukać, popytać rodzinę znajomych ;) 
Nagrody nie wiem jakie będą, ale myślę że tak jak zawsze czyli słodycze i jakieś rzeczy szkolne, gadżety itp ;) 
I kolejna część notki ;) Chcę Wam przedstawić nową piosenkę wspaniałej (zawsze to podkreślam) Mai Szymanowskiej, piosenka na pewno niektórym z was znana czyli Jadę na święta, ale w całkiem nowej aranżacji, według mnie jest bardzo fajna i melodia wpada w ucho ;)

http://www.youtube.com/watch?v=jAoGJKO4EO4&feature=c4-overview&list=UUX9iwuphDeKCOQ45y3IrFhg

Niestety nie udało mi się wkleić filmiku, ale wstawiłem link i prosze Was bardzo kliknijcie i posłuchajcie i podzielcie się swoimi refleksjami ;)

Zachęcam Was też do brania udziału w konkursie 3 * na ofc profilu Mai na Facebooku, to świetna zabawa a przy okazji można zdobyć fajne nagrody ;)

Amen!

Pozdrawiam
Adam ;)

11 komentarzy: