piątek, 18 lipca 2014

Z wymiany

Hejka, długo nie pisałem, ale szczerze wziął mnie wakacyjny leń ;) No ale w końcu trzeba się wziąć w garść. Nie będę długo pisał, bo i tak nie chce wam się czytać.
Opisze dzisiaj autografy dwóch gwiazd. Pierwszy podpis jest od dziennikarza i artysty kabaretowego Artura Andrusa. Bardzo go lubię, jest świetnym gościem, zawsze fajnie opowiada śmieszne zdarzenia i prowadzi różne kabaretony. Muszę wam wspomnieć o jego pięknej piosence jaką jest „Piłem w Spale, spałem w Pile”, na początku niezbyt mi się podobała, ale z czasem nawet ją polubiłem. Muszę również napomnieć o jego roli w parodii Spadkobiercy, gdzie świetnie grał Johnatana Owensa ;)
Za wymianę bardzo dziękuję Jagodzie ;)

Drugim podpisem jest autograf od świetnej polskiej aktorki Małgosi Sochy. Jest jedną z moich ulubionych aktorek i bardzo się cieszę z tego podpisu. Możemy ja znać z ról m in w : Na Wspólnej, Prosto w serce, Brzydula, Przyjaciółki, Halo Hans!, Tylko miłość, Och Karol 2, Śniadanie do łóżka i wielu wielu innych.
Za wymianę bardzo dziękuję Kindze ;)


Pozdrawiam
Adam ;)

8 komentarzy:

 1. A.A. jest genialny.
  Gratuluję i pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo i gratulacje :-)
  Jeśli ktoś chciałby zobaczyć moje autografy z MŚ 74 to proszę wejść na moją stronę Crohnblog.pl i po lewej kliknąć moje zdjęcia.
  Pozdrawian i jeszcze raz gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i zapraszam do mnie: http://autografy-maryni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń