sobota, 28 czerwca 2014

Radosław Sikorski

Witajcie ;) Właśnie wróciłem z jazd ;) Okazuje się że termin na egzamin mam wyznaczony 9 lipca, także stres jest ogromny, trzymajcie kciuki ;) Oby się wszystko udało. A przed nami WAKACJE!!! Chyba każdy się cieszy, co nie ?? Ja oczywiście też, gdyż te wakacje będą bardzo ciekawe, osiemnastka, prawo jazdy, później jadę na Słowację do Tatralandii, do Wisły do Hotelu Gołębiewski. Po prostu wymarzone wakacje ;)
Kochane dzieciaki,  jak tam świadectwa ?? Pochwalcie się jak wam poszedł ten rok szkolny lub jakie mieliście średnie ocen ;) Ja szczerze się przyznając miałem średnią 3,61, co od razu mówię na 2 klasę Technikum jest dobrym wynikiem ! ;) (Jakoś się trzeba pocieszać)

Przechodzę do sedna. Dzisiaj przedstawię Wam podpis od polskiego polityka Radosława Sikorskiego. Znam go z telewizji i wiem tyle że jest ministrem spraw zagranicznych od kilku lat. Ale szczerze nie interesuję się polityką na tyle żeby wiedzieć o nim coś więcej, więc tu cytat : "poseł VI i VII kadencji, od 2007 minister spraw zagranicznych w pierwszym i drugim rządzie Donalda Tuska, od 1 stycznia 2010 również przewodniczący Komitetu do Spraw Europejskich, od 2010 wiceprzewodniczący PO."
Zdobyłem to piękne zdjęcie z podpisem Pana ministra wysyłając maila bodajże tego :  biuro@radeksikorski.pl. Który znalazłem na stronie : http://www.radeksikorski.pl/


Pozdro!!!
Adam

8 komentarzy:

 1. Witaj!
  Bardzo serdecznie gratuluję nowego podpisu! :))
  Zapraszam także do mnie: www.autografy-bartek.blog.onet.pl
  BarteK

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję :)
  u mnie średnia 5.14 xD chyba mój ostatni pasek, bo koniec gimnazjum :P

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję!!
  zapraszam do mnie :) http://autografy-marka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. przesłuchaj całą "Mysliwiecką". Inne piosenki też ci sie spodobają ;p

  OdpowiedzUsuń