sobota, 21 marca 2015

Irena Santor

Witajcie ;)
Za oknami robi się prawdziwa wiosna, bynajmniej przez te kilka dni ;) Ale pogoda jest baardzo fajna, chyba się zgodzicie ? ;) Aż chce się wyjść na dwór, zrobić coś pożytecznego zażyć trochę ruchu i nabrać sił przed kolejnym tygodniem ;)

Dzisiaj opisze Wam autograf wspaniałej Ireny Santor, nie musze chyba jej przedstawiać, ale jedna jak by się ktoś znalazł kto jej nie kojarzy to jest to polska piosenkarka, mezzosopranistka. Posiada rzeszę przebojów takich jak Embarras, Już nie ma dzikich plaż, Na francuskiej, Maleńki znak, Powrócisz tu, Piosenka o sąsiedzie, Tych lat nie odda nikt i wiele wiele innych. Mam ogromny szacunek do pani Ireny, to wspaniała osoba, bez problemu podpisała moje zdjęcia które jej wysłałem, jest miła, serdeczna i pomimo swojego zacnego wieku jest w bardzo dobrej formie.
Szczerze nie pamiętam dokładnie adresu na jaki wysyłałem prośbę o podpis, ale wiem że szukałem sam długo, bardzo długo tego adresu i znalazłem ale nie zapisałem go sobie ;) Była to chyba jakaś placówka społeczna, mi się udało to wam pewnie też ;)


Pozdrawiam
Adam ;)

12 komentarzy:

  1. Gratuluję, świetna zdobycz! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluje, też bym chciała autograf od Pani Ireny, możesz sobie przypomnieć adres do tej placówki ? Albo przypomnieć sobie jak ta placówka się nazywa a adres bym sama znalazła jakbyś podał nazwę placówki ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję! Też mam jej podpis, straaasznie dużo wiadomości teraz dostaniesz :D

    OdpowiedzUsuń