sobota, 18 kwietnia 2015

Joanna Smajdor

Witajcie kochani ;)
Dzisiaj zacznę tak ogólnie, jak wam się podoba pogoda ? Bo mi się w ogóle nie podoba. Raz ciepło, prawie 20 stopni, potem zimno i 5 stopni, brrrr. Ale z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Nie mogę się już doczekać końca maja, ponieważ jadę na wycieczkę do Paryża, miasta zakochanych (tak mi się obiło o uszy). Ale do prawdziwych wakacji zostało jeszcze troszkę czasu i trzeba wyjść na prostą z ocenami przed czerwcem, co wy sądzicie o tym stwierdzeniu ? Jeśli w czerwcu ma się już oceny które nas satysfakcjonują to praktycznie są już wakacje ;) Jednak w moim przypadku wakacje będą dopiero na końcu czerwca, ponieważ mam egzamin zawodowy i lekki stres będzie na pewno ;)

Pewnie kojarzycie program the Voice of Poland ? W 3 edycji w drużynie Marii Sadowskiej była uczestniczka która się zwała Joanna Smajdor. Przypadła mi do gustu jak nikt inny, jest taka młoda i tak pięknie śpiewa, w dodatku jest z moich rejonów ;) W końcu postanowiłem do niej napisać na FB. Napisałem i po jakimś czasie mi odpisała że mam wysłać list pod wskazany adres i tak zrobiłem.
Asia wysłała mi zdjęcie z autografem i dedykacją, króciutki list oraz kartkę z podpisami innych uczestników 3 edycji VoP ( to raczej pp, ale cieszę się że jest) np, Ernesta Staniaszka, Kasi Stanek, Natalii Krakowiak, Magdy Meisel, Marzeny Ugornej, Mai Lasoty i wielu innych ;) Pozdrawiam serdecznie ;)
Adam ;)


7 komentarzy: