czwartek, 23 sierpnia 2012

Grzegorz Halama

To jest autograf pana Grzegorza Halamy, polskiego kabareciarza, bardzo się cieszę z tego autografu, ponieważ czekałem na niego dosyć długo, ponad 4 miesiące na pewno ;) a dostałem 4 pocztówki, na dwóch podpisy a dwie puste ;)) adresu nie pamiętam, ale postaram się poszukać ;)


PS do zakopower pisłem na adres Kayaxu, ale spróbujcie sami poszukać adresu bo to łatwe ;)aha i anonimku  tak masz rację to dla mnie bardzo cenny autograf

9 komentarzy:

 1. Czyli sobie trochę poczekam. :) Wysłałam do niego list w zeszłym tygodniu.
  Pozdrawiam.
  http://podpisy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję u mnie dziś będzie NN :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ogarniam Was!!!Wszyscy jesteście jacyś dziwni!!!Po pierwsze:Adam po ogłoszeniu wyników pierwszego konkursu napisał: ,, nie załamujcie się, bo ci co nie wygrali będą mieli szansę wygrać w kolejnym konkursie.''-No właśnie,to dlaczego znowu ci sami??Arek,Kasia-Dobrze wiemy,że te dwie osoby szczególnie się z tobą przyjaźnią!!!
  Po drugie:Widzicie do czego doprowadziliście wszyscy!-Ineczka przez to Wasze czepianie usuwa bloga!!I nic nie da wasze gadanie ,,Nie przejmuj się tymi komentarzami''-Ona próbowała to znosić,ale dłużej nie wytrzymała!!!!Ineczka dawała KAŻDY adres,a jak nie to dodawała te adresy w specjalnej akcji,w której za darmo dawała adresy!!!Teraz kilka słów do Michała-Ty nie dajesz żadnych adresów,a Ineczka jak najbardziej!!!!Ineczka jest JEDYNĄ normalną kolekcjonerką,która chętnie podaje różne adresy!!!Więc niech:Michał się odczepi!!!Widać,że chyba tylko mi zależy na tym,żeby ineczka nie usuwała bloga.Trudno.Boli mnie tylko to,że są tacy okrutni ludzie:( I lepiej,żeby Adam nie robił już konkursów,bo w każdym wygrywa Kasia.Wszędzie tylko:KASIA,KASIA,KASIA-to męczące!!!!
  Pozdrawiam i mam nadzieję,że po moim kontrowersyjnym komentarzu będzie burza komentarzy,zwłaszcza od MICHAŁA!!
  Anonim
  PS.Zapraszam też do notki o Respondku!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejna, dla której czytanie ze zrozumieniem było w szkole za trudne...
   Naprawdę nie zauważyłaś, że to był JEDEN konkurs w trzech etapach?

   Usuń
  2. Mądra się odezwała...Naprawdę nie zauważyłaś,że były dwa konkury w których wygrałą Kasia???

   Usuń
  3. Bardzo Ci dziękuje za "obrone" :)
   Jedna z niewielu :) !

   Usuń
  4. Kasia niew ygrała bo jest moją przyjaciółka, tak wyszło i kasia nie wygrywa we wszystkich konkursach, co do ineczki to sie zgadzam, wracaj na bloga!
   Anonimie, proszę cię nie pisz już komentarzy, między innymi przez ciebie wszystko się wali, albo pisz normalnie albo wcale

   Pozdrawiam Adam

   Usuń
 4. O bardzo fajny autograf.
  Życzę wypchanej skrzynki! :):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Michał !! Mogl byś wreszcie sie zamknąc??? Ineczka jest jedyna normalno kolekcjonerka!!!! ty nigdy nie podajesz adresu a ona tak!!!!
  Ineczka ! Wracaj na bloga JAK NAJSZYBCIEJ!!!!!

  OdpowiedzUsuń