piątek, 23 listopada 2012

Rafał Maserak

Witajcie, opiszę kolejną świetną zdobycz ;) Jest to autograf tancerza znanego z programu ''taniec z gwiazdami'' Rafała Maseraka, Dwukrotnie wygrał program z Anną Muchą i Julią Kamińską ;) Byłem bardzo zaskoczony z tak szybkiej odpowiedzi ;) list otrzymałem po niecałych dwóch tygodniach od wysłania ;) Cieszę sie z niego ogromnie, bo to chyba rzadki autograf, z tego co mi wiadomo ;)) Autograf oczywiście na karteczce i z przemiłą dedykacją ;))
Pisałem na adres
Teatr muzyczny ROMA
ul.Nowogrodzka 49
00-695 Warszawa 
dla Rafała Maseraka 
 
 
 PRZYPOMINAM O TRWAJĄCYM KONKURSIE NA OSTEMPLOWANE ZNACZKI, WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAM, JEŚLI MACIE PYTANIA PISZCIE NA @  GAWRON030796@INTERIA.PL, A NA PEWNO ODPISZĘ !!  

Pozdrawiam 
Informujcie o NN ;)) 

3 komentarze:

 1. Gratuluję! Ja też bardo lubię szybkie odpowiedzi. : ))
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie
  mj-kolekcjonuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, mam pewną prośbę do Ciebie. Planuję dać swojej przyjaciółce, która uwielbia R. Lewandowskiego jego autograf z dedykacją dla niej. Wiem, że posiadasz jego podpis i chciałabym Cię zapytać, czy mogę wysłać na podany przez Ciebie adres zdjęcie gwiazdy, list z prośbą o dedykację i kopertę zwrotną i jak to zrobić, żeby było chociaż 70% szansy na otrzymanie autografu...?
  Mam nadzieję, że mi pomożesz, bo nigdy tego nie robiłam a strasznie mi zależy na sprawieniu przyjaciółce przyjemności..

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, myślę że pewnie !! Zawsze można spróbować, na pewno list trafi do Roberta, ale czy odpisze pewnosci nie ma, ale spróbuj, myślę ze się uda ;))

  OdpowiedzUsuń