czwartek, 17 stycznia 2013

Anna Głogowska, Podziękowania

Witajcie !! Opiszę w tej notce dla was autograf polskiej tancerki najwyższej klasy, czyli Anny Głogowskiej, możemy ją bliżej znać z programu taniec z gwiazdami, gdzie tańczyła u boku wielu znanych aktorów, ja ją właśnie z tego programu polubiłem i wysłałem list do Ani dokładnie 22 października, otrzymałem 18 grudnia, więc w miarę szybko ;) Ania sama wysłała mi swoje zdjęcie i dedykację, bardzo miłą, sami przeczytajcie ;)
Autograf jest dla mnie bardzo cenny, gdyż pani Ania to niebywała osoba , ciepła miła, zawsze z uśmiechem na twarzy i ogromnie się cieszę że posiadam go w swojej kolekcji, któa już przekroczyła 400 sztuk ;)
Pisałem na adres
Teatr Muzyczny ROMA
ul.Nowogrodzka 49
00-695   Warszawa

dla Anny GłogowskiejA podziękowania są dla Arka, którego na pewno niektórzy z was znają, obiecałem że ''publicznie''  mu podziękuję za podpowiedzenie znalezienia adresu dla pani Marii Czubaszek, wysłałem na początku stycznia, a tu już dziś odpowiedź, w ogóle sie jej nie spodziewałem, to niebywałe jeden z najcenniejszych podpisów w mojej kolekcji, Jestem bardzo wdzięczny ARKOWI ZA ADRES :)!!!!!! BARDZO CI DZIĘKUJĘ !!!!!! Można powiedzieć że spełniłeś jedno z moich marzeń, z zakresu autografów ;))
Notka o pani Marii w swoim czasie ;)

Pozdrawiam
Adam

4 komentarze:

 1. No to gratuluję ;)
  Cieszę się, że mogłem pomóc. A swoją drogą- bardzo szybka odpowiedź!
  Arek

  OdpowiedzUsuń
 2. gratki :) a ja sie od pewnego czasu zastanawiam czy z tego adresu odpisze :D no to teraz wiem, że tak :) Wiec pewnie wyślę do niej list. Super tancerka, super graf :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, faktycznie Pani Ania zawsze wygląda na ciepłą i sympatyczną osobę. :))
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie
  mj-kolekcjonuje

  OdpowiedzUsuń