sobota, 8 lutego 2014

Kilka nowych

Witajcie !!
Zimową Olimpiadę czas zacząć! Brawo Justynka, świetnie sobie poradziła na dzisiejszej trasie 15 km stylem łączonym, pomimo 6 miejsca, to i tak duma powinna nas rozpierać, na to 6 miejsce miało wpływ wiele czynników, środki przeciwbólowe, kontuzja stopy, upadek w połowie biegu i wiele innych rzeczy. Oczywiście lekki niedosyt jest, bo Justyna mogła walczyć o medal, chociażby brąz, lecz nie jest źle, nie zrezygnowała i walczyła do końca i za to jej chwała ! Oby w kolejnych startach było jeszcze lepiej ;) Wierzymy w ciebie ;)
Jutro też będzie bardzo emocjonujący dzień, iż odbędzie się konkurs skoczków narciarskich, w którym mamy nadzieję na medal, a jaki to się okaże ;) Igrzyska trwają ponad 2 tygodnie, więc będzie co do oglądania i kibicowania ;)

W dzisiejszej notce chcę Wam przedstawić kilka podpisów które podarowała mi moja dobra znajoma Iwa, której po raz kolejny serdecznie dziękuję !!!! Podpisy są od :
*aktorki Krystyny Sienkiewicz, którą możemy znać z serialu Graczykowie i wielu innych ;)
*dziennikarza Roberta Kantereita, znanego z prowadzenia Dzień dobry TVN w parze z Kinga Rusin ;)
*dziennikarki Karoliny Korwin Piotrowskiej, znanej z programów Top Model oraz Magiel Towarzyski
*dziennikarek Pauliny Młynarskiej oraz Doroty Wellman, znanych z programu Miasto Kobiet oraz innych ;)

Przypominam Wam o trwający jeszcze do końca lutego konkursie na ostemplowane znaczki, jeśli ktoś chciałby wziąć udział i wspomóc potrzebujących, to jest to ostatni czas na zastanowienie się i wzięcie udziału ;) Można przesłać znaczki ostemplowane nowe, starsze, kolekcjonerskie, bez znaczenia. Nagrody na pewno będą ciekawe ;) Jeżeli macie jakieś pytania to pytajcie śmiało pod adresem :  gawron030796@interia.pl ;))


Serdecznie pozdrawiam
Adam!!

10 komentarzy: