niedziela, 2 lutego 2014

Lucyna Malec

Witam, witam ;)
Piszę do was w ostatni dzień moich ferii ;) Od jutra znowu zaczyna się stawanie o 6 rano, szkoła obowiązki i nauka ! Ale co tam, luty zleci szybko, a od marca mam znowu wolne od szkoły, iż będę uczęszczał na praktyki ;)
Bohaterką dzisiejszej notki jest wspaniała polska aktorka Lucyna Malec. Ja osobiście bardzo ja lubię, jest jedną z moich ulubionych aktorek. Zagrała w wielu serialach m in w Na Wspólnej, Bulionerzy, Hotel 52, Pensjonat pod Różą i w wielu innych ;) Wysłałem do niej list, kopertę, dwa zdjęcia i dwie karteczki i wszystko ładnie podpisała, z czego bardzo się cieszę ;) Czekałem niecałe 3 miesiące. Pisałem na adres teatru w którym gra pani Lucyna :
Teatr Kwadrat
ul. Piękna 43 lok. 31
00-672 Warszawa
(wejście od ul. Koszykowej 58, Vp.)
dla Lucyny MalecI to na tyle....

Aha no i przypominam Wam o trwającym do końca lutego konkursie na ostemplowane znaczki. Wiadomo o co chodzi, jeśli takowe posiadacie to możecie mi je wysłać. Zachęcam Was do brania udziału, bo możecie pomóc innym i zgarnąć nagrody ;)Więcej informacji pod adresem gawron030796@interia.pl ;) !!! Ahoj 

Pozdrawiam
Adam!!! ;**

14 komentarzy:

 1. Serdecznie gratuluję autografu!
  Autograf otrzymałeś teraz czy wcześniej? Bo zastanawia mnie ta data kwietniowa ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kwietniu dostałem, wiem, wiem, mam lekkie opóźnienie, zacząłem blog gdy posiadałem jakieś 1/3 obecnej kolekcji, więc rozumiesz, trochę zaległości ;)

   Usuń
 2. serdecznie Ci gratuluję :) aktualnie jestem w trakcie pisania listu do Pani Lucyny :) mam nadzieję, że mi tez odpisze :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, bardzo ją lubię. :) Co do "Rolowania" z poprzedniej notki (nie pogratuluję, bo nie lubię JJ) - ja uważam, że jest dobre (chociaż trochę rozczarowujące), ale ja zawsze miałam inne zdanie niż cała reszta świata.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!
  Zapraszam na NN! :)

  OdpowiedzUsuń