niedziela, 16 lutego 2014

Małgorzata Rozenek

Witajcie !!
BRAWO, BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO dla naszych sportowców w Soczi !!! Jestem bardzo zaskoczony i szczęśliwy że polscy sportowcy zdołali zdobyć aż 4 złote medale podczas jednych Igrzysk, to niebywały sukces !! I to jeszcze nie koniec Olimpiady, jeszcze jest konkurs drużynowy skoczków, dwa biegi z udziałem Justyny i wiele innych konkurencji ;) A to co osiągnęła Justyna to zasługiwało samo w sobie na złoty medal. Rywalizować z innymi w pełni dysponowanymi biegaczkami gdzie Justyna miała złamaną stopę to coś niesamowitego, i wygrać z tak dużą przewagą nad innymi a zwłaszcza nad Marit Bjoergen, to fenomen, który mogła osiągnąć tylko ona. Życzę jej szybkiego dojścia do pełni sił i oby nie kończyła kariery, bo moze jeszcze wiele zdziałać !! To tyle o Soczi!

Przechodząc do sedna, dzisiejsza notka jest o perfekcyjnej pani domu , czyli o Małgorzacie Rozenek ;) Pani Małgorzata jest znana z programów Perfekcyjna Pani domu oraz Bitwa o dom, w których bardzo ją polubiłem i postanowiłem do niej napisać ;) Mam fajną przygodę związaną z panią Małgosią, do pani Małgosi wysłałem na początku pierwszy list na poniższy adres, po czym długo nie otrzymywałem odpowiedzi, w końcu się zdenerwowałem i napisałem kolejny list z prośbą na ten sam adres i o dziwo obie odpowiedzi otrzymałem w tym samym tygodniu, fajnie się ułożyło, teraz mam więcej jej podpisów z czego bardo się cieszę ;) W pierwszym liście wysłałem 3 zdjęcia i dwie karteczki a w drugim 1 zdjęcie i jedną karteczkę, wszystko zostało bardzo ładnie podpisane przez panią Małgosię ;)
Pisałem na adres Perfekcyjnej Pani domu, ale z tego co mi wiadomo to w wiosennej ramówce zabraknie go, lecz pojawi się kolejna edycja bitwy o dom, więc radziłbym wam pisać na ten drugi program ;) Oto adres :

TVN S.A.
''Bitwa o dom''
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa
Dla Małgorzaty Rozenek 


 Chcę wam jeszcze przypomnieć o kończącym się konkursie na ostemplowane znaczki, w konkursie mogą wziąć udział wszyscy którzy takowe mają ;) Każdy znaczek się liczy dla potrzebujących, jeśli możecie to wspomóżcie, a przy okazji możecie zgarnąć fajne nagrody ;) Więcej informacji znajdziecie pod moim adresem : gawron030796@interia.pl 


serdecznie pozdrawiam !!
Adam


10 komentarzy: